E-Mail info@abayservis.com

Adres Merkez Ofis : Bayrampaşa / İstanbul

İletişim Numarası +90 (212) 544 60 10

Sosyal Medya

Gültepe Kombi Servisi 0212 544 60 10

Gültepe Kombi Servisi

Gültepe Kombi servisi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle kombinizin kış bakımı mutlaka servislerin uzman teknikerleri tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ucuz gültepe kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir.

gültepe kombi servisi

gültepe kombi servisi

Gültepe Kombi Servisi ve bakımı nasıl yapılır?

Cihazın tozları temizlenir
Yanma haznesi temizlenir
Tesisat filtresi sökülüp temizlenir
Brulör sökülüp yıkanır
Meme gözeneklerindeki temizlenir
Ateşleme elektrotları zımparalanır
Prop gözleri temizlenir
Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir
Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerekirse gaz basılır
NTC termostatlar değerleri ölçülür. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir
Sıcak su akışı kontrol edilir
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır

Bakım Neden Önemli

Soğuk kış gecelerinin sıcak dostu kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız kış gelmeden gültepe kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan Gültepe kombi yakıt tasarrufu yapar böylelikle az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

7/24 Servis Hizmetlerimiz İle Her Zaman Yanınızdayız

Günümüzde her evde artık kombiler kullanılmaktadır. Hayatı büyük bir şekilde kolaylaştıran Kombi için Kombi teknik servis ekibine genelde ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda kendini geliştirerek siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetler verme amacında olan firmamız daima yanınızdadır.

0212 544 60 10 Kombi çağrı merkezi numaramızı arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kombi teknolojik ürünlerini kullandığınız süre boyunca ürünlerin kalitesinden memnun olacaksınız. Ancak kullanım hatası ya da farklı sebepler ile Kombi servisi ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu durumlarda çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

            Kombi teknik servis hizmetlerimiz kapsamında ürünlerinizin montajı en iyi şekilde yapılmaktadır. Kombilerden istenen verim ve performansın alınabilmesi için montaj yerinin önemi büyüktür. Bunun bilincinde olan Kombi servisi elemanlarımız keşif çalışması yaparak en uygun yeri belirler. Bunun dışında ürünlerinizin bakımı da özenle yapılmaktadır. Bizlere Kombi çağrı merkezi numaramızdan ulaştıktan sonra ekibimiz aynı gün verilen adrese gelmektedir.

Mobil servis aracımız ile ürünleriniz incelenir ve gerekli bakımı yapılır. Tamir işlerinde de usta bir ekibe sahip olarak ürünlerinizi garantili bir şekilde tamir ediyoruz ve yedek parça değişimi yapıyoruz.

En Son Eklenen Haberler


Akatlar Kombi Servisi 0212 544 60 10

Akatlar Kombi Servisi Akatlar Kombi servisi bakımı uzmanlık ve tecrübe […]

Gültepe Kombi Servisi 0212 544 60 10

Gültepe Kombi Servisi Gültepe Kombi servisi bakımı uzmanlık ve tecrübe […]